اتاق فرار کیش تمام اتاق ها خرید و رزرو بلیط ورودی اسکیپ روم کیش کیش تخفیف سامانه رسمی تفریحات کیش | allescape

در فیلم و سریال های ترسناک هم همیشه دیده ایم که خود جن یا شیطان با ظاهری ترسناک حضور دارد و طعمه هایش همیشه به دنبال راه فرار هستند یا این جن وارد بدن انسان می شود و میخواهد طعمه های خود را شکار کند. سپس در خیابان ذوالفقار وارد خیابان شهید قاسمی شده و راهی کوچه شیاسی آرانی شوید تا به لوکیشن اتاق فرار اورلاو برسید. اگر به دنبال اتاق فرار ترسناک در منطقه استاد معین تهران هستید، اتاق فرار قمار می تواند انتخابی باشد که اوج ترس و آدرنالین را در آنجا تجربه خواهید کرد. آرمان چند سال پیش برای ادامه تحصیل مجبور می شود وطنش را ترک کند اما در طی مدت اخیر، دیگر نتوانسته با خواهرش آنا ارتباط برقرار کند و از او بی خبر است. نگرانی اون باعث می شود به کشورش برگردد تا پیش خواهرش بیاید.

معرفی بازی اتاق فرار

پس حتما موضوع و ژانر اتاق فرار رو با هم تیمی های خودتون درمیان بذارید. برای رزرو اتاق فرار باید روی اسکیپ روم موردنظر خودتون کلیک کنید و بعد از ثبت نام در سایت اتاق فرار تعداد نفرات خودتون رو انتخاب کنید و برای روز رزرو اسکیپ روم خودتون آماده باشید. یعنی برای اسکیپ روم های ترسناک باید بالای 16سال باشید و برای اتاق های فرار معمایی و هیجانی بالای 10سال به همراه یک بزرگتر.

  • در قسمت نظرات همین صفحه، تجربه حضور در اتاق فرار کیش را بنویسید و از تجربه دیگران استفاده کنید.
  • با دوستان، خانواده یا همکاران فکر کنید، سرنخ‌ها را کنار هم بچینید، راه خروج از مخمصه‌ای که در اون گرفتار شدید رو پیدا کنید و مأموریتتون رو به پایان برسونید…
  • اتاق فرار انیگما سعی کرده تو طراحی اتاق فرار و طراحی معمای اتاق فرار فضایی رو ایجاد کنه که شما از موضوع بازی به شدت لذت ببرید و ی خاطره خیلی خوب از اتاق فرار رو برای خودتون بسازید.

تنها شاهد این ماجرا هم به طرز مشکوکی گم شده و هیچ کسی از این فرد خبر نداره. تنها کسی که می‌تونه پرده از راز این سرقت برداره شما هستید. در اتاق فرار ماجراجویی داستان‌های مهیجی مثل ذهن‌خونی یک مجرم یا پیدا کردن یک گنج چندین ساله در جریانه. برای شرکت در این بازی هیجان‌انگیز باید بزرگ‌ترین اتاق فرار ایران رو انتخاب کنید و یکی از ژانرهای ماجراجویی این اتاق رو برای بازی در نظر بگیرید.

اتاق فرار مولوخ

اتاق فرار کیش تمام اتاق ها خرید و رزرو بلیط ورودی اسکیپ روم کیش کیش تخفیف سامانه رسمی تفریحات کیش | allescape

اگر نتوانید در فرصتی که به شما داده می‌شود راه حل خروج از اتاق را پیدا کنید؛ تیم بازنده به شمار خواهید رفت. استفاده (کپی) از مطالب این وبسایت تحت هر عنوانی بدون اجازه مکتوب پیگرد قانونی دارد. تمام حقوق وب‌سايت متعلق به شرکت توسعه سرگرمی نوین کاوش و‌ معما (گروه سرگرمی آفلاین) اتاق فرار تئاتر تعاملی است. گروه «تایم‌فور‌فان – t4f»، با بهره‌گیری از تیم مجرب و کارآزموده به نقد، بررسی سرگرمی‌های نو و تولید محتوا برای معرفی و شناساندن آن‌ها به مخاطبان خود می‌پردازد. همانطور که گغته شد این بازی ابتدا در ژاپن ایجاد شد و سپس به کشورهای دیگر گسترش پیدا کرد. این بازی در ابتدا توسط یک دانشجوی ژاپنی به نام تاکائو کاتو طراحی شد و در سال 2007 اولین بازی را تحت برندی با عنوان Real Escape Game ارئه کرد.

اتاق فرار دخمه شوم

به زودی در همین مجموعه از بازی جذاب و البته ترسناک شب سیزدهم نیز رونمایی خواهد شد. برای رزرو اتاق فرار در صورتی که نام بازی اتاق فرار و یا نام مجموعه را می‌دانید براحتی می‌توانید از طریق خود مجموعه رزرو خود را نهایی کنید. در مجله اتاق فرار شما می‌توانید در صفحه بازی مربوطه از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ و همچنین در صورتی که مجموعه اتاق فرار سیستم رزرو داشته باشد از طریق سایت مجموعه بازی مورد نظر خود را رزرو کنید. در صورتی که مجموعه اتاق فرار دارای سیستم رزرو انلاین اتاق فرار نباشد میتوانید از طریق سیستم رزرو اتاق فرار اسکیپ مگ به صورت انلاین بازی خود را رزرو کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار