جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران- برگزاری دوره بازآموزی کمک‌های اولیه ویژه کارکنان جمعیت هلال‌احمر | آموزشگاه آپادانا تبریز

شما می توانید برای شرکت در دوره کمک های اولیه و تزریقات به بهترین مراکز آموزش کمک های اولیه مراجعه کنید. و در خصوص دوره آموزشی کمک های اولیه و دوره تزریقات و پانسمان با کارشناسان آن مراکز در ارتباط باشید. اگر قصد شرکت در دوره های کمک های اولیه هلال احمر را دارید، و به دنبال هزینه دوره کمک های اولیه هلال احمر هستید.

آموزش همگانی رسمی

لطفاً در صورتی‌که در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید. در پایان این دوره‌ها، یک آزمون وجود دارد که می‎‌توانید دانش خود را بسنجید و پس از تکمیل تمام بخش‎‌ها، می‌‎توانید گواهینامه رایگان کمک‎‎‌های اولیه را دریافت نمایید. این دوره بر روشی طراحی شده است که شرکت کنندگان در آن از سطحی از دانش و مهارت برخوردار خواهند شد که در مواقع بحرانی، قادر به نجات جان خود و سایر افراد خواهند بود.

  • پس از ثبت نام در دوره های آموزشی هلال احمر، داوطلبان باید از زمان برگزاری دوره ها و همچنین نحوه برگزاری دوره ها مطلع شده و در زمان مقرر در جلسات آموزشی هر دوره حاضر شوند.
  • در این قسمت داوطلبان با وارد نمودن نام، نام خانوادگی، ایمیل یا تلفن همراه، رمز عبور و کد فعال سازی، می توانند در سایت هلال احمر ثبت نام کرده و عضو این سایت شوند.
  • نکته آخر اینکه دوره کامل کمک‎‌های اولیه از ۶ بخش مجزا تشکیل شده که این دوره، نخستین بخش از آن است.
  • دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی نیز دارای عناوین و سرفصل های مشترک با دوره کمک های اولیه هلال احمر می باشد.
  • همچنین پیگیری و مطالعه اطلاعیه های منتشر شده در سایت هلال احمر به داوطلبان کمک کرده تا از زمان و نحوه ثبت نام کلاس ها و همچنین سایر جزئیات مربوط به دوره های آموزشی مطلع شوند.

تنوع دوره های آموزشی مجازی هلال احمر بالا بوده و متقاضیان با عضویت در سایت هلال احمر می توانند در هر دوره دلخواه خود به صورت مجازی و غیر حضوری شرکت نمایند. دوره کمک پرستاری جهاد دانشگاهی نیز دارای عناوین و سرفصل های مشترک با دوره کمک های اولیه هلال احمر می باشد. طی این دوره های آموزشی؛ شرکت کنندگان بر اساس سرفصل های مشخص سازمان هلال احمر، آموزش های تئوری و عملی در خصوص نحوه مقابله با بلایای طبیعی و اصول ایمنی و قانونی در کمک های اولیه را بمدت 16 ساعت فراگرفته و به تمرین مطالب ارائه شده به صورت عملی پرداختند. پس از شرکت در دوره های آموزشی هلال احمر و اتمام دوره، داوطلبان واجد شرایط می توانند در آزمون های تئوری و عملی هلال احمر شرکت نمایند. اگر داوطلبان در آزمون های دوره های مختلف هلال احمر پذیرفته شوند، گواهینامه آموزشی دوره مورد نظر را دریافت می نمایند. مطالعه مقاله زیر به داوطلبان کمک کرده تا از نحوه دریافت گواهینامه دوره های آموزشی هلال احمر مطلع شوند.

ابتدا داوطلبان سایت هلال احمر به نشانی khadem.ir را به صورت فارسی یا انگلیسی در مرورگر خود جستجو کنند. به دانشجویان
بعد از برگزاری آزمون گواهی نامه پایان دوره آموزشی کمکهای اولیه اعطاء گردید. سوال بیشتر افراد در خصوص دوره کمک های اولیه این است که آیا مدرک بین المللی کمک های اولیه به مراجعین می دهند؟ در پاسخ باید گفت بله شما می توانید با انتخاب مرکز مورد نظر پس پایان دوره برای دریافت مدرک بین المللی کمک های اولیه اقادام نمایید.

فرم ثبت نام و پذیرش

این بخش از سرفصل های تئوری و عملی دوره آموزش امداد و کمک های اولیه شامل گازگرفتگی توسط حیوانات، سگ و گربه و ….. خانه هلال سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد با همکاری جمعیت هلال احمر اولین دوره تخصصی اموزش های کمک های اولیه را ویژه اعضای خانه هلال نظام مهندسی برگزار می کند. به دلیل اینکه دوره های آموزشی هلال احمر یکی از پرطرفدارترین خدمات این سازمان است و با هدف ارتقا دانش عمومی درباره خطرات حوادث طبیعی یا غیر طبیعی ارائه می‌شود ما در آکادمی سلامت نیز در این مقاله به این موارد می‌پردازیم. متقاضیانی که در دوره های آموزشی هلال احمر پذیرفته شده و مدرک آن دوره را دریافت نموده اند، می توانند در استخدام هلال احمر یا سازمان های مشابه، از این مدارک به عنوان یک امتیاز برای استخدام استفاده نمایند. علاوه بر دوره های حضوری، جمعیت هلال احمر یک سری دوره های مجازی را برای داوطلبان راه اندازی کرده که برای شرکت در این دوره ها داوطلبان باید از منوی باز شده بر روی گزینه آموزش های مجازی کلیک نمایند. در صورتی که داوطلبان پیش از این در سایت هلال احمر ثبت نام کرده اند، می توانند با استفاده از ایمیل یا شماره همراه و همچنین رمز عبور خود، مطابق تصویر زیر وارد سایت شده و دوره مورد نظر خود را مشاهده نمایند.

برگزاری دوره آموزشی کمک های اولیه

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران- برگزاری دوره بازآموزی کمک‌های اولیه ویژه کارکنان جمعیت هلال‌احمر | آموزشگاه آپادانا تبریز