سقف کناف اجرا با 10% تخفیف ویژه نوروز 1402 همراه با ضمانت نصب و کیفیت اجرا-کناف آوگون

این قطعه در دو اندازه برای سازه‌های CD60 و F47 تولید و عرضه میشه. 1- صفحه کناف معمولی 2- صفحه کناف مقاوم در برابر رطوبت 3- صفحه کناف مقاوم در برابر حریق 4- صفحه کناف مقاوم در برابر حریق و رطوبت . و سپس با رنگ آمیزی دلخواه کاربر یک دکوراتیو جذاب را تقدیم نگاه مخاطب کند.

سقف مشبک کناف، از شبکه سازه های سپری T شکل و تایلهای گچی ساخته می شود. این شبکه به وسیله آویزهای قابل تنظیم به سقف اصلی متصل گردیده و سپس تایلهای گچی درون این شبکه قرار می گیرند. تایل های های مورد استفاده در سقف کاذب متحرک شامل پی وی سی، آکوستیک، فلزی، گچی و انواع تایل کناف می باشد. اگر قصد طراحی و ساخت کناف سقف را دارید حتما ادامه این مقاله از ایملک که در مورد کاربردها سقف کناف برای مکان های مختلف، مزیت ها و انواع کناف سقف است را دنبال کنید تا با آگاهی کامل نسبت به این سازه بهترین آن را برای خانه هایتان طراحی کنید. سقف کناف ساده به نصب پنل های گچی به صورت ساده و مسطح می گفته می شود و سقف کاذب دکوراتیو به سقف های اطلاق می شود که دارای طرح های خاص باشند. ایرادهایی که در زیر آوردیم در اثر مهارت پایین و یا اصولی کار نکردنِ کناف کار به جهت کم کردن هزینه ها و یا افزایش سود به وجود میان.

طرح کناف اتاق خواب

سقف کناف اجرا با 10% تخفیف ویژه نوروز 1402 همراه با ضمانت نصب و کیفیت اجرا-کناف آوگون

کناف در بیشتر شهرها نمایندگی دارد و به خدمات رسانی مشغول است. کناف سقف یکی از روش های متفاوت و جذاب برای تزیین سقف است؛ تزیین سقف با استفاده از گچ از دیرباز مرسوم بوده است ولی اجرای آن نیازمند مهارت و سلیقه بسیار زیادی از سوی فرد اجرا کننده آن است. استفاده از گچبری و آینه کاری در سقف ها در معماری سنتی ایرانی به وفور دیده می شود. پس از گذشت زمان، سبک معماری سنتی جای خود را به معماری مدرن داده است و استفاده از روش های نوین مانند کناف سقف مرسوم شده است. در ادامه به بیان توضیحاتی در رابطه با کناف سقف می پردازیم؛ با ما همراه باشید.

بنابراین در انتخاب طرح و رنگ آمیزی کناف سقف آشپزخانه باید دقت بسیاری داشته باشید. سپس محل لامپ ها، پریزها، سوراخ های هالوژن و برق کشی ها را روی کناف سقف در نظر می گیریم تا در زمان رنگ آمیزی سقف کناف دچار چالش نشویم. کناف سقف، به پنل های عایق گچی گفته می شود که به صورت آماده روی سقف پیچ می شوند.

از این رو اگر سازه های ساختمانی برای شما اهمیت دارد، پیشنهاد ما به شما دنبال کردن ادامه مطلب این توضیحات است. تور کناف از ترک خوردن کناف جلوگیری می کند و به بتونه ها کمک می کند تا پنل ها را بهتر نگه دارند. خیر.ورقه های کناف در دوطرف با صفحات مقوایی احاطه شده اند و راه نفوذ حشرات را بسته اند و اجازه ورود حشرات را نمی دهد.به هیچ عنوان حتی در شرایط اسفتاده از جنس نامرغوب ,موریانه زدن مشاهده نشده است.

برای ایجاد محیطی دلنشین و زیبا می‌توانید بر روی تیم حرفه‌ای،خلاق و متبحر کیان دکور حساب کنید. نیاز است تا شما ابزارهایی همچون تیغ برش، همزن رنگ، چکش پلاستیکی، غلتک سوزنی، اره چاقویی، دستگاه برش طولی، پخ زن، گردبرد و در نهایت رنده را تهیه نمایید. این سقف درصد بالایی از انعطاف پذیری را به خود اختصاص داده است. از این رو این قابلیت را دارد تا در برابر عواملی همچون زلزله از خود مقاومت نسبتا بالایی را نشان دهد. البته شاید شنیدن این نکته نیز برای شما جالب باشد که می توانید این سقف ها را به هر رنگی که می خواهید در بیاورید.

  • همچنین در دیوار کناف خود ایستا عمده هزینه ها به دلیل خرید استاد و رانر 5 و 7 10 سانتیمتری است و گچبرگ تعیین کننده قیمت نیست.
  • این ورق های گچی همان گونه که ذکر گردید دارای وزن بوده و باید با اتصال و روش مناسبی با فاصله مناسبی از سقف سازه اجرا گردد.
  • از سویی قیمت انواع ساده و طرحدار آن‌ها نیزکاملا متفاوت است.
  • همچنین برای باکس های نور مخفی به صورت متر طول، و برای دکوراتیو با توجه به طرح و متریال استفاده شده قیمت ارائه می گردد.
  • اما اگر بتونه کاری روی کناف سقف به درستی صورت نپذیرد شاهد موج ها و برآمدگی های بسیار فاجعه انگیزی در کناف سقف خواهیم بود.

یکی از جذاب‌ترین مصالحی که در سال‌های اخیر برای ساخت سقف اتاق پذیرایی استفاده می‌شود، کناف است. بزرگترین مزیت کناف سقف نسبت به تزیینات سنتی، ساخت و ساز خشک آن و عدم نیاز به ملات است. پس از آن با توجه به طرح و نقشه مورد نظر، شبکه ای تهیه می شوند.

سقف کاذب امروزه بخشی از طراحی و دیزاین داخلی اماکان مختلف مسکونی، تجاری، اداری، ورزشی و… شده تا علاوه بر زیبایی محیط، بر تاثیرگذاری و آرامش بخشی نیز آن نیز بیفزاید. امروزه اجرای سقف کاذب می تواند به اشکال مختلف در سالن های پذیرایی منازل، اتاق خواب، آشپزخانه، سرویس های بهداشتی، استخرها، سالن های ورزشی، لابی ساختمان ها، هتل ها و رستوران ها و…. با توجه به جدول پیش رو شما می‌توانید شخصا هزینه سقف کاذب کناف را محاسبه نمایید. براساس محاسبه میزان مساحتی که برای کناف کاری در نظر دارید، مصالح کاربردی و ابزار استفاده شده و در نهایت دستمزد استادکار قیمت سقف کناف را برآورد نمایید.

کناف سقف و دیوار کناف

همانطور که گفتیم پنل‌های کناف از جنس‌های مختلفی مثل گچ، پی وی سی، AMF، فلزی و … ساخته میشن. اما یکی از پرکاربردترین انواع کناف، پنل‌های گچی هستن که به گچ برگ هم شناخته میشن. سلام لطفاً راجع به نصب کناف سقف و دیوار کناف هم آموزش بدهید. بله، ما با فروش مستقیم تمام شرکت های تولید کننده کناف در ایران در فروشگاه شهرک غرب تهران با حداقل قیمت و استفاده از کناف کار با مدرک فنی اجرای کناف در خدمت شما هستیم. برای سقف فلت (صاف) یا بصورت دیوار جدا کننده با توجه به متراژ محیط، به صورت متر مربع محاسبه می شود. همچنین برای باکس های نور مخفی به صورت متر طول، و برای دکوراتیو با توجه به طرح و متریال استفاده شده قیمت ارائه می گردد.

رنگ کناف سقف پذیرایی