سیستم گرمایش تابشی هیمورا خرید مستقیم از کارخانه جشنواره فروش ویژه همراه *تخفیفات استثنایی*-اخگرتابش

همانطور که در بالا اشاره کردیم هیتر های تابشی یکی از انواع جدید ترین سیستم های گرمایشی هستند که گرمای تولید شده توسط مشعل را به صورت امواج مادون قرمز به سمت پایین و بر روی اجسام و افراد می تابانند. استفاده از این روش امروزه بیشترمورد استفاده قرار می گیرد زیرا که استفاده از این سیستم علاوه از داشتن بازدهی بالا و هدر رفت انرژی بسیار پایین، یک سیستم مقرون به صرفه تری نسبت به سیستم های گرمایشی قدقمی می باشد. فروش سیستم گرمایش تابشی موضعی در این سایت مرجع با توجه به برند معتبر و تامین از درب کارخانه با قیمت مناسب در نظر گرفته شده است.

سیستم گرمایش تابشی هیمورا خرید مستقیم از کارخانه جشنواره فروش ویژه همراه *تخفیفات استثنایی*-اخگرتابش

هیتر های گرمایشی یک سیستم گرمایشی محسوب می شوند و جهت تامین گرمایش سالن ها، کارگاه های صنعتی، کارخانه ها، مساجد، سوله ها و گلخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. هیتر کوره هوای گرم ایستاده با ایجاد یک دمای ثابت و پخش یکنواخت هوای گرم، گرمایش مطبوعی ایجاد می کند که برای فضاهای بزرگ مانند گلخانه ها بسیار مناسب می باشد. سیستم گرمایش تابشی از آن دست سیستم ‌هایی هستند که می‌توانند محیط‌ های مختلفی را با شرایط مختلف برایتان گرم کند. می‌توانید در زمستان سرد، فضای باز محل کار خود را گرم کنید و از نشستن در کنار دانه‌های برف لذت ببرید.

هیتر تابشی گرماسان ظرفیت حرارتی کیلوکالری بر ساعت هزینه ابتدایی کمتر نسبت به سایر روش های گرمایش مصرف پایین برق در مقایسه با دستگاه های گرمایشی عدم اشغال فضای مفید کاری گرم بودن و خشک بودن کف سالن مرغداری قابل… یکی از روش‌ های صرفه جویی در مصرف انرژی، اصلاح الگوی مصرف سیستم‌های گرمایشی است. سیستم‌ های گرمایشی تابشی که در ایران با نامگرمایشی و تابشیشناخته شده‌اند، جز بخاری‌های صنعتی به شمار می‌روند.

مقالات و اخبار گرماتاب

این براکت­ها که توسط زنجیرهای فولادی سایز 5 آبکاری شده از سقف آویزان شده­اند، قابلیت تنظیم ارتفاع باند تابشی را برای کاربر فراهم می­سازند. این محصول موضعی تولیدی شرکت اخگر تابش با عنوان آذر نامیده شده و شکل کلی سیستم، لوله ها U شکل (رفت و برگشت) موازی هم، و مشعل در انتهای دستگاه قرار دارد. هدف ما انتقال دانش و تجربه کشورهای اروپایی در امر بهره وری انرژی به صنعت داخل کشور جهت ارتقاء کیفیت محصولات گرمایشی و سرمایشی می باشد.

این در حالی است که تامین گرمایش با استفاده از سامانه‌های هوای گرم همچون بخاری ها، ابتدا هوای سالن را گرم نموده و به جهت اینکه هوای گرم سبک میباشد تجمع هوای گرم در زیر سقف سالن‌ها بوده و انرژی زیادی را تلف مینماید. با بزرگتر شدن پرندگان، سیستم گرمایشی تابشی مرغداری کمتر استفاده می‌شود. هیترهای گرمایش تابشی لوله‌ای در طول‌های ۴ متری تا ۱۵ متری ساخته می‌شوند و بسته به نوع کاربری و مساحت مورد استفاده، طول مناسب آن توسط کارشناسان این مجموعه پیشنهاد می‌گردد. بخاری تابشی ( هیتر تابشی ) نوعی از سیستم‌های گرمایشی هستند که به صورت مستقیم در راستای اشیا و افراد قرار گرفته و امتداد مسیر تابشی خود را گرم می‌کنند. سیستم های گرمایش تابشی برخلاف سیستم های دیگر که با روش انتقال حرارت باعث گرمایش محیط می‌شوند، به صورت مستقیم دمای محیط مورد نظر را بالا می‌برند.

هیتر تابشی گازی انرژی مدل تراسی GR0055

دارای کارکرد خاصی است که باعث می ‌شود تا نسبت به سایر روش ‌ها و تجهیزات گرمایشی که وجود دارند مصرف انرژی پایین ‌تر و خروجی بهینه ‌تری را به همراه داشته باشد. این محصولات دارای یک مشعل مخصوص هستند که حرارت و انرژی گرمایشی را با ضریب تابشی بالایی می ‌تاباند. سیستم های گرمایشی و تابشی در اندازه و سایزهای مختلف تولید می‌شوند. ولی در حالت کلی می‌توان گفت که کوچک‌ترین اندازه آن‌ها ۳ متر و بزرگ‌ترین ۱۵ متر است که با توجه‌ به نوع کاربرد هیتر و فضای محیط انتخاب می‌شوند. اتلاف گرما در هیترهای تابشی فضای باز بسیار کم است؛ زیرا جریان هوا در اثر گرمایشی آنها هیچ تأثیری ندارد و به‌ جرأت می‌توان گفت که این نوع از هیترها کم‌ مصرف‌ترین سیستم گرمایشی هستند. انرژی در روش جابه‌جایی به بالا می‌رود و باعث هدر رفتن آن می‌شود؛ زیرا گرما از طریق سقف و پنجره‌ها از محیط خارج می‌شود.

سالن‌های صنعتی به دلیل اینکه هم بسیار بزرگ هستند هم مرتب افراد با رفت و آمد، درب را باز و بسته می‌کنند، به سختی و با سرعت بسیار کمی گرم می‌شود. از این سیستم در این محوطه‌ ها نیز استفاده کنید و نهایت گرما را احساس کنید. به همین دلیل بکارگیریهیتر تابشی فضای باز در ساختمان‌هایی مانند انبارها‌، کارخانه‌ها‌، مساجد و باشگاه‌های ورزشی می‌تواند بسیار موثر واقع شود.

مقایسه سیستم گرمایشی تابشی و سیستم هوای گرم

یکی دیگر از هیتر های گرمایشی که با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی مورد توجه قرار گرفته، هیتر های تابشی می باشند که نسبت به سیستم های مرکزی و هیتر های فن دار دارای راندمان بالایی می آدرس سایت باشند. گرمای تولید شده به‌ وسیله فن سانتریفیوژ در راستای سیستم گرمایش تابشی دمیده می‌شود. جریان هوای درون هیتر تابشی سبب گرم ‌شدن هیتر سرامیکی می‌شود و در مرحله آخر گرما را به‌ صورت تابشی در محیط منتشر می‌کند.

  • بخاری تابشی هایی که تک مشعله هستند با ظرفیتی در حدود 22 الی 50 کیلو وات تولید می شوند.
  • بخاری تابشی برقی برای بکارگیری در آن دسته از محیط‌های صنعتی که دارای مواد شیمیایی و قابل احتراق هستند و خطر آتش‌سوزی در آنها زیاد است، بسیار ایمن و مناسب هستند.
  • این نوع هیتر ها با جنس بازتابنده از نوع استیل استفاده می شود که در مقابل گاز های اسیدی و شیمیایی مقاوم و بدون تغییر شکل ظاهری هستند .
  • در تمام این روش ها می بایستی ذرات هوا را ملکول به ملکول گرم نمود تا از طریق آن احساس گرما در پرسنل شاغل در سالن ایجاد گردد.
  • نحوه‌ی کار و گرمایش بخاری‌های تابشی گازی قابل حمل و بخاری‌های تابشی گازی ثابت مشابه یکدیگر است اما قدرت گرمایشی متفاوتی دارند.

در این سامانه­ ها مشعل، فن مکنده و لوله­ ها به صورت یک­جا در محل مورد نظر نصب شده و برای پوشش گرمایی کل سالن از مجموعه این سامانه­ ها (بسته به مساحت سالن و میزان گرمایش مورد نظر) استفاده می­شود. با توجه به اینکه به فصل سرما نزدیک هستیم، همه ما برای گرم کردن خانه هایمان به یک سیستم گرمایشی گازی نیاز داریم. اما باید بدانیم که سیستم گرمایشی تابشی گازی به چه صورت کار می کند. نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد آن است که از سیستم گرمایش مادون قرمز برای کف هر فضایی قابل استفاده می باشد. این هیترها به صورت مستقل از یکدیگر در سالن نصب می شوند و از این رو خرابی و نقص احتمالی یک دستگاه اثری بر عملکرد سایر دستگاه ها نخواهد داشت. در هیتر تابشی لوله های با طول بالا وجود دارد که با سوختن گاز شهری در انها گرما ایجاد می شود.