قیمت خرید پی ال سی S7 1200 زیمنس نمایندگی شرکت زیمنس

به منظور افزایش تعداد ورودی و خروجی های دیجیتال و انالوگ شرکت زیمنس ماژولهای موسوم به سیگنال برد را در پی ال سی های سری S ارائه نموده است که به اختصار SB نامیده میشوند. این سی پی یو کامپکت مدلCPU1214C S زیمنس حاوی ظرفیت خرید plc زیمنس حافظه‌ی 100KB است. 24 ورودی/خروجی دارد که شامل 14 ورودی دیجیتال 24 ولت DC و 10 خروجی دیجیتال 24 ولت DC یا 10 خروجی رله‌ایی است. سی پی یو کامپکت مدلCPU1214C S همچنین دارای دو ورودی آنالوگ ده بیتی در محدوده صفر تا 10 ولت است.

  • ماژول های RTD سری SM 1231 اندازه گیری درجه حرارت را برای با دقت بسیار بالا توسط حسگر های حرارتی مقاومت محور فعال می کند.
  • CPU1211C پی ال سی S همچنین دارای دو ورودی آنالوگ ده بیتی با رنج 0-10 ولت است.
  • برای ایجاد ارتباط بین این دو ریل، بایستی از ماژول Interface Module استفاده کنیم.
  • کلید هوایی اتوماتیک زیمنس یا به صورت کامل کلیدهای مدارشکن قدرت هوایی نوعی از کلیدهای اتوماتیک فشار ضعیف هستند که در آمپراژ بالا مورد استفاده قرارمی گیرند.
  • سیگنال برد ورودی دیجیتال زیمنس SB 1221 با کد 6ES7221-3AD30-0XB0 دارای 4 ورودی دیجیتال 5 ولت DC با حداکثر فرکانس ورودی 200KHZ می باشد.
  • در این بخش با سخت افزار و انواع ماژول های S بیشتر آشنا خواهید شد همچنین نحوه سیم بندی و اصول اتصال انواع سنسور ها و عملگر ها که وابسته به نوع سیگنال ارسالی می‌باشد را فرا خواهید گرفت.

تفاوت این دو نوع در قابلیت افزایش تعداد ورودی و خروجی ها می باشد. در نوع ماژولار افزایش I/O امکانپذیر است ولی در مدل کامپکت نمی توانید اضافه کنید. علاوه بر این مورد می توانید سادگی ارتقای سخت افزار و نرم افزار، سرعت قابل توجه راه اندازی و … را شاهد باشید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به نمایندگی زیمنس می باشد. گزینه های پارامتر جامع امکان سازگاری انعطاف پذیری کنترلر برای ارتباط با دیگر بخش ها مشترک را فراهم می کند.به لطف سازگاری IO-Link با حسگر های استاندارد،از نظر تجاری حسگر های موجود مطابق با IEC Type 1 می تواند روی IO-Link master عمل کند. ماژول SM 1278 توانایی تبادل داده ها با 4 دستگاه IO-Link خارجی از طریق 3 کابل برای هرکدام یا 4 حسگر محرک/استاندارد را دارد. برد ارتباطی CB 1241 RS 485 می تواند به صورت مستقیم به تمامی پردازنده های S متصل شود.

پی ال سی زیمنس CPU 1212C-AC/DC/RLY

0KHZ، شش خروجی رله ای و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت و یک پورت شبکه PROFINET می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 75kbyte و طرفیت Load memory مقدار 2Mbyte می باشد. شرکت زیمنس در سال ۲۰۰۹ یک نسل جدید از PLC های خانواده SIMATIC S7 معرفی نمود.

14 ورودی/خروجی (I/O) شامل 8 ورودی دیجیتال 24 ولت DC و 6 خروجی دیجیتال 24 ولت DC یا 6 خروجی رله می باشد. S PLC CPU1212C همچنین دارای دو ورودی آنالوگ ده بیتی با محدوده 0 تا 10 ولت است. در سه نوع DC / DC / DC، AC / DC / RLY و DC / DC / RLY در بازار موجود است. CPU های این خانواده ترکیبی از یک میکروپروسسور، منبع تغذیه، مدارات ورودی و خروجی،پورت PROFINET و ورودی و خروجی های با سرعت بالا جهت کنترل فرآیندهای صنعتی نظیر کنترل موقعیت می باشد.

PLC S7-300 در مقایسه با PLC S71200 و PLC S7200 قدرت بیشتری را دارا می باشدوتعداد ورودی و خروجی بیشتری نسبت به هردو ساپورت میکند وامکان ریداند نت شدن دارد .در این نوع پی ال سی امکان اتصال به سی پی یو S7400 دارا میباشد. PLC S71200 در مقایسه با s7-200 که به روز تر بوده ودارای سی یی یو های قدرتمندتر و امکانات بیشتراست. PLC S در واقع جایگزینی سری S7200 است که از سال 2013 طراحی و به بازار عرضه شده است، این سری از پی ال سی‌ها دارای دو مدل ماژول با قابلیت افزایش ورودی/خروجی و مدل کامپکت بدون قابلیت افزایش ورودی/ خروجی هستند. در PLC S ارتباط و برنامه‌ نویسی پنل‌های نمایشی اپراتوری قابل برنامه نویسی هستند.

لیست قیمت S7-1200 PLC

زمینه اصلی محصولات آموزشی ما مهندسی برق، الکترونیک، مکانیک و تاسیسات ساختمان است. مهندس یار یک شرکت دانش بنیان و جزء اولین تولیدکنندگان آموزش های تخصصی مهندسی در کشور از سال 1390 می باشد. تمامی مولفان مهندس یار دارای سابقه کار صنعتی مرتبط با موضوع تدریس شده هستند. محصولات آموزشی ما فقط در کامپیوتر و سیستم عامل ویندوز قابل استفاده است. علاوه بر گزینه ارزیابی سیگنال‌های ایمن در برابر خطا در یک پیکربندی متمرکز، فریمور نسخه 4.2 همچنین قابلیت PROFISafe را از طریق PROFINET یا PROFIBUS (از طریق CP / CM ) برای تمام سی پی‌ یوهای S ایمن در برابر خطا فراهم می‌کند.

قیمت خرید پی ال سی S7 1200 زیمنس نمایندگی شرکت زیمنس

CPU1215C پی ال سی S را می توان با یک کارت ، 8 ماژول SM و حداکثر 3 ماژول CM توسعه داد. CPU 1215C پی ال سی S زیمنس 6 کانتر شامل 3 کانتر 100kHz و 3 کانتر با فرکانس ماکزیمم 30kHz دارد. CPU1214C پی ال سی S همچنین دارای دو ورودی آنالوگ ده بیتی با رنج 0-10 ولت است. CPU1214C پی ال سی S را می توان با یک کارت ، 8 ماژول SM و حداکثر 3 ماژول CM توسعه داد. CPU 1214C پی ال سی S زیمنس 6 کانتر سریع شامل 3 کانتر 100kHz و 3 کانتر با فرکانس ماکزیمم 30kHz دارد.

لازم به ذکر است که از پورت PROFINET به منظور ارتباط CPU با کامپیوتر استفاده می شود. از طرف دیگر توسط این پورت CPU قادر است که با پنل های صنعتی و یا CPU های دیگر ارتباط برقرار کند. مزیت سیگنال بردها افزایش احتمالی ورودی و خروجی دیجیتال و انالوگ پروژه بی نیاز از نصب ماژول افزایشی میباشد ، سیگنال بردها بر روی قسمت جلوی سی پی یو نصب میگردد . Ting با فرکانس 100KHZ، چهار خروجی رله ای و دو ورودی آنالوگ با سطح ولتاژ 0 تا 10 ولت و یک پورت شبکه PROFINET می باشد. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 50kbyte و طرفیت Load memory مقدار 1Mbyte می باشد. این مدل CPU زیمنس، CPU 1211C سری PLC S زیمنس در سه مدل ارائه شده است.

دانلود نمونه فیلم های آموزش plc s7 1200

برنامه ای بنویسید که یک موتور را به صورت چپ گرد راست گرد با PLC S کنترل کند. برای بررسی بیشتر و تثبیت آموخته های قبلی یک مثال از پروژه صنعتی با استفاده از این plc را با هم بررسی می کنیم. هزینه خرید یک کارت آنالوگ به مراتب بیشتر از یک کارت دیجیتال می باشد. بنابراین تا اینجای کار، هم با نرم افزار TIA Portal آشنا شدیم و هم مطمئن شدیم که PLC S7 1200، بهترین انتخاب برای پروژه ماست. آموزش wincc scada و پس از آن wincc tia portal در حال برنامه ریزی جهت تولید می باشند.