مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی تلفنی | تکس مپ

در جلسه مشاوره تمامی مدارک و شواهد مربوط به فرد توسط فرد مشاور به صورت کامل بررسی می شوند. پس از بررسی مدارک، مشورت های لازم در مورد مالیات های قابل پرداخت و چگونگی پرداخت آن ها ارائه می شود. همچنین در این جلسه مشکلات مربوط به پرداخت مالیات و جریمه های صادر شده توسط اداره مالیات به خوبی مورد بررسی قرار می گیرند. پس از انجام این کارها، راهکارهای کارآمد و مفید توسط فرد مشاور به فرد دیگر ارائه می شوند. به این منظور پس از مراجعه به سامانه مایتکس در بخش اظهارنامه‌ها گزینه اظهارنامه ارث را انتخاب نمایید.

برون سپاریامور مالیاتی در حال حاضر در خیلی از کشورها امری رایج و با صرفه به حساب می‌آید. چنانچه مالیات سال ۹۶ شما قطعی گردیده از ماده ۱۰۰ استفاده کنید و بر مبنای ماده ۱۰۰ مالیات سال ۹۷ شما با درصدی افزایش قطعی میگردد. بله در قبال انجام خدمات مالیاتی کاملا تضمین بازگشت وجه پرداختی را به صورت صد در صد دارید. بله برای تاخیر پرداخت که همان قسط بندی است سالی ۳۰ درصد بایستی پرداخت نمایید تماس بگیرید و وقت بگیرید.

مقایسه روش‌های مشاوره مالیاتی

مشاوره مالیاتی مشاوره مالیاتی تلفنی | تکس مپ

اگر احساس می کنید در حال حاضر در وضعیت مالی مناسبی قرار ندارید و بودجه مد نظر جهت دریافت مشاوره مالیاتی ندارید نگران نباشید. مشاوره مالیاتی حضوری می‌تواند شامل موضوعاتی مانند تهیه اظهارنامه مالیاتی، محاسبه و پرداخت مالیات، بررسی ارقام و اطلاعات مالی شما و پاسخ به سوالات شما در مورد مسائل مالیاتی باشد. این نوع مشاوره می‌تواند به شما کمک کند تا از طریق توضیحات و راهنمایی‌های حرفه‌ای مشاور مالیاتی، درک بهتری از تمامی مسائل مالیاتی مرتبط با شما پیدا کنید.

  • یعنی باید براساس قوانین مالیاتی تکالیف مالیاتی خود را تا موعدهای مقرر انجام دهد.
  • بهتر است که مدیران شرکت ها قبل از پرداخت جرایم و مالیات های سنگین، به مشاوره مالیاتی رجوع کنند و از تجربیات و اطلاعات آن ها استفاده کنند و به بهترین شرایط، مالیات خود را پرداخت کنند.
  • گاهی اوقات نیز، مامور ممیز مالیاتی بر اساس بررسی‌های انجام شده، اظهارنامه مالیاتی شرکت را رد خواهد کرد و رقم دیگری به عنوان مالیات برای شرکت مذکور در نظر می‌گیرد.
  • در این حالت یک وکیل و یا کارشناس مالیاتی از پرونده و اظهار نامه مجموعه دفاع می‌کند و سعی دارد که مالیات‌های اعمال شده را کاهش دهد یا از معافیت های مالیاتی برای شما استفاده کند.
  • راهنمایی‌های مشاور مالیاتی می‌تواند به‌صورت حضوری یا مشاوره تلفنی مالیاتی انجام شود.

چرا به مشاور مالیاتی اشخاص حقیقی نیاز داریم، سوالی است که ذهن بیشتر خوانندگان را مشغول کرده است. قوانین و مقررات امور مالیاتی به علت گستردگی، باعث سردرگمی بیشتر اشخاص حقیقی می شود. این امر، آنها را با پیچیدگی های مالیاتی بسیاری مواجه کرده؛ بنابراین وکیل مالیات برای پیگیری و انجام امور مالیاتی اشخاص حقیقی یک ضرورت است.

چون شما مشمول مالیات ماده ۹۵ ق م م هستید مالیات ارزش افزوده بستگی به مبلغ فروش شما و اینکه در کدام گروه سه گانه ماده ۹۵ ق م م قرار بگیرید. در مورد مشاوره تلفنی و آنلاین، سوالاتی که پرسیده می‌شود، رایگان پاسخ داده می‌شود اما برای ارائه راه حل رفع مشکل و جرائم مالیاتی، باید با مجموعه قرارداد بسته و هزینه پرداخت کنید. توجه کنید که در برخی مجموعه ها حسابدار مالی و مالیاتی مستقر است و صرفا به یک نفر مشاور مالیاتی جهت کنترل حسابها و تکالیف مالیاتی مربوطه می پردازد و در حین اجرا نکات مالیاتی مربوط به مجموعه را متذکر میشود. در این حالت می توان با استخدام مشاور مالیاتی و توافق انجام کل امور به صورت پروژه ای به توافق رسید.

خدمات مالیاتی