معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی و کتاب صوتی رایگان

نوار به شما کمک میکند که همیشه و همه جا با گوش دادن به کتاب صوتی، یاد بگیرید، شگفت زده بشوید و از وقت خود بهترین استفاده را ببرید. شاید در وهله‌ی نخست تصور کنید کتاب صوتی با صدای دوبلورها تولید می‌شود اما چنین الزامی وجود ندارد و معیار انتخاب راوی بر اساس نوع کتاب و صلاح دید ناشر صوتی تغییر می‌کند. گاهی ممکن است خود نویسنده کتاب، گویندگی آن اثر را بر عهده بگیرد. در مجموع راوی باید صدای مناسب و فن بیان قوی داشته باشد تا بتواند شما را به عنوان شنونده به محتوای اثر جذب کند.

  • بنابراین مولفین محترم می توانند آثار خود را برای انتشار یافتن در سایت کتاب سبز ارسال کنند.
  • بازی آخر بانو برنده‌ی جایزه‌ی بهترین رمان بخش ویژه‌ی جایزه‌ی ادبی اصفهان و همین طور برنده‌ی جایزه‌ی ادبی مهرگان در مهر 1385 شده است.
  • این امکان وجود داره که شما دو جا از دوره استفاده کنین ، مثلا روی سیستم منزل و گوشی شخصی خودتون .
  • موضوعات ( ادبیات، داستان و رمان، روانشناسی، اقتصاد و مدیریت، کامپیوتر، آموزش زبان، کودک و نوجوان، مجله، درسی و کمک آموزشی).
  • وی معتقد است مرگ به مانند خیره شدن در استخری است که تصویرمان را منعکس می‌کند.

اینیشتین نظریه نسبیت را در زمان خود بیان کرد که بر طبق آن یک جرم به اندازه معین فشرده شده می‌توانند در نتیجه سبب تشکیل سیاه‌چاله شود اما کسی با این نظریه همراهی نکرد و این نظریه در عصر خود باقی ماند. سیاه‌چاله ناحیه‌ای در فضا-زمان با گرانشی بسیار نیرومند است که هیچ چیز حتی ذرات و تابش‌های الکترومغناطیسی مانند نور هم نمی‌توانند از میدان گرانش قدرتمند آن عبور کنند. مروزه که بشر با سیل عظیم اطلاعات مواجه است، بی شک داشتن حافظه ای برتر او را برای رسیدن به اهدافش کمک خواهد کرد. این کتاب به وسیله ی تمرین ها و روش هایی که ارائه می دهد به شما یاد خواهد داد که چگونه بتواند حافظه ای قوی و سریع داشته باشید و با آن بتوانید حجم عظیم اطلاعات را درک و ذخیره کنید. علاوه بر آن این کتاب به بررسی تاثیر ویتامین ها و مواد معدنی که می تواند عملکرد مثبتی بر مغز شما داشته باشد می پردازد.

کتاب صوتی بلبل و کفشدوزک

شما می توانید به کمک دانلود رایگان کتاب صوتی فارسی در دسترس، امکان دریافت اطلاعات و داستان موجود در آن را به لطف اهل فن گویندگی دریافت کنید؛ که در هنگامی که یک کتاب را به تنهایی می خوانید از آن بی بهره می مانید. با این حال، محبوب‌ترین رسانه امروزی از طریق دانلود دیجیتال است. کتابهای صوتی به تعداد زیادی از وسایل با امکان دانلود کتاب صوتی رایگان mp3، یا دانلود کتاب صوتی رایگان اندروید از طریق اپلیکیشن کتاب صوتی در تلفن‌های هوشمند، تبلت ها و کامپیوتر های رومیزی و یا قابل حمل سایت fara ketab در دسترس هستند. اگر طرفدار این نوع کتاب ها باشید می توانید كتاب صوتي فارسي رايگان و یا حتی پولی را بیابید که در بهترین کیفیت و با گفتاری شیوا در دسترس همگان قرار دارند.

کدی در کتاب «ایران دوران قاجار و برآمدن رضا خان» که مهدی حقیقت‌خواه با نثری روان آن را ترجمه کرده است به شرح این برهه از تاریخ ایران می‌پردازد. میان واقعیت و خیال هنگامی که از ادبیات آمریکای لاتین سخن به میان می‌آید نمی‌توان نامی از گابریل کارسیا مارکز نبرد. نویسنده به نام کلمبیایی که در معروف‌ترین اثر خود «صد سال تنهایی» واقعیت و خیال را در هم تنیده و شاهکاری بی‌نظیر خلق کرده است.

در کتاب «ترانه خواندن به وقت باران» مخاطب با درون خود روبه‌رو شده و به کشف آن می‌پردازد. در این کتاب از معنویت، کیستی، ایگو، مرگ و زندگی سخن گفته شده است. مسیحا تاکید دارد حقیقت را باید با جان و دل بیابیم و سرخوشانه زیر بارانش خیس شویم. اینگونه است که می توان رهایی را یافت و دل از بند مادیات زمینی رهانید. کتاب تسلی‌بخشی‌های‌ فلسفه‌ می‌کوشد تا با استناد به‌ آثار شش‌ فیلسوف‌ بزرگ‌ راه‌حل‌هایی‌ برای‌ مشکلات‌ روزمره ما ارائه‌ کند.

جک کرواک متعلق به نسلی از نویسندگان آمریکایی است که به اصطلاح، آن‌ها را نسل بیت می‌نامند. آن‌ها نسلی وازده و گمگشته بودند و برای اخلاقیات و ارزش‌های نسل‌ پیشین خود ارزشی قائل نبودند. از این جهت آن‌ها را بیت می‌نامند که همچون جوانان ولگرد و پرسه‌زن دور و اطراف میدان تایمز، داغان و یک لا قبا و بی‌چیز و سرگردان بودند. او که در یک خانواده‌ی کاتولیک متولد شده بود مدتی را به سیر در آیین‌های شرقی از جمله ذن و بودیسم گذراند اما سنت اعتراف و اقرار در نوشته‌هایش نقش پررنگی داشت. سالیان دراز ترس از مرگ آدمیان را به رنج‌ها و آلام بی‌پایان گرفتار می‌ساخت، به ویژه در قرون میانه که مذاهب سایه‌ی سنگینی بر حیات مادی انسان داشتند. ترس از مرگ با آمیزه‌ای از وحشت گناه و هراس از داوری در پیشگاه معبود فرصت زیستن را از بسیاری از آدم‌ها می‌گرفت.

کتاب صوتی اختراع سری: مدرسه پرماجرا 14

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های صوتی و کتاب صوتی رایگان